Tuşba Zemin Çözümleri; 1998 yılından bu yana uzman kadrosuyla müşterilerine sağlıklı ve kaliteli hizmet vermektedir. Malzeme kalitesi kadar önemli olan diğer bir husus da uygulama kalitesidir. Uygulamalarda en iyi sonuca ulaşabilmek için zamanı iyi değerlendirebilmek ve çalışma programındaki titizlik çok önemlidir. Firmamız için en önemli unsur Müşteri Memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetinin sadece satış ile değil, satış sonrası uygulama kalitesinde mükemmelliği sağlayarak mümkün olduğunun bilincindeyiz. Müşteri memnuniyeti ancak bu unsurların tümünün bir araya toplanması ile mümkündür.

Yapı kimyasalları ve zemin kaplama (yer döşemeleri) ürünlerimizin tümü kaliteli, dayanıklı ve firma tarafından garantilidir.

Sektöründe uluslararası standartlara bağlı kalacak, taahhüt etiğimiz tüm projelerde müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini ve çalışanların iş koşullarından tatmin ve memnuniyeti sağlıyarak ülke ekonomisine istihdam, katma değer sağlamaktır.

Yenilikçi, teknik ve ticari çözümler sunarak işverenlerimeze ve yatırımcılarımıza uygun maliyet ile zamanında teslim edilen verimli projeleri uluslararası standartlara uygun yapmaktır.

 

Yer döşemesi, homojen zemin kaplama malzemeleri, heterojen zemin kaplama malzemeleri, primer astar, zemin tesfiye şapları, epoksi zemin kaplama, epoksi boya, epoksi kaplama, epoksi astar, 3 boyutlu epoksi, 3d epoksi, poliüretan kaplama, poliüretan boya, poliüretan astar, poliüretan zemin kaplama, poliüretan spor zemin kaplama, akrilik zemin kaplama, cushion akrilik zemin kaplama, tartan zemin kaplama, sbr+epdm zemin kaplama, epdm rulo kaplama, sbr rulo kaplama, kauçuk rulo ve diğer tüm ürünlerimiz için “Ürünlerimiz” başlığına tıklayabilirsiniz.

 

WhatsApp
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?