Spor Zemin Kaplamaları

Poliüretan Spor Zemin Kaplaması: Normal olarak parlak olup istenildiğinde yarı mat ve mat olarak imal edilebilir. Malzeme tatbik edildikten sonra kimyasal reaksiyon sonucunda kuruma ve sertleşme olur ve 7 gün sonra malzeme nihai fiziksel ve kimyasal direncine ulaşır.

Teknik Özellikler

  • Bileşen Sayısı: 2
  • Yoğunluk: 1,15±0,05 gr/cm3 20˚C
  • Ağırlıkça Katı Madde Karışımı: 100%
  • Hacimce Katı Madde Karışımı: 100%
  • Uygulama Şekli: Mala / Rakel
  • Uygulama Tineri: Tineri tinerle inceltilmez
  • Karışım Ömrü: 30-40 dak./23˚C, 200 gr
  • Sarfiyat: 1 mm kalınlık için 1,15 kg/m2

Tartan Spor Zemin Kaplaması (SBR+EPDM): Yumuşaklık ve estetik istenen tüm mekanlara uygulanan granül ve polimer malzemelerden yapılan kauçuk esaslı kaplamadır.
İlk katman SBR kauçuk granüllerinden elde edilir. PU bağlayıcılarından elde edilmesinden sonra ikinci katman ise istenen renkte EPDM granülleriyle yine PU bağlayıcılarla dökülerek hazırlanır ve sistem tamamlanır.
Tartan zemin ya da tartan pist kaplamalar emici özellikte süspansiyon özelliğine sahip, istenilen renk ve desende, aşınma direnci yüksek renk atmaya karşı anti oksidantlarla desteklenmiş, açık hava şartlarına uygun esnek yapıda kaplamalardır.

Kullanım Alanları

Koşu yolları, çocuk oyun alanları, parklar, havuz kenarları ve spor alanları (basketbol, voleybol, futbol ve tenis sahaları) açık ve kapalı alanlar, hayvan altlıkları, at haralarının içine ve altlarına kullanılmaktadır.

Akrilik Spor Zemin Kaplaması: Amacına bağlı olarak muhtelif reçine ve sentetik dolgularla küçük veya geniş alanlar için özel olarak tasarlanmış açık ve kapalı alanlarda kullanılabilen estetik, dekoratif, hijyenik, kaydırmaz, hava koşullarına ve ısı farklılıklarına, yoğun yaya trafiğine ve kimyasallara dayanıklı yol ve zemin kaplama malzemesidir. Su bazlı akrilik reçine ve muhtelif sentetiklerle modifiye edilmiş, spor sahaları için özel olarak tasarlanmış, estetik ve ekonomik zemin kaplamalarıdır. Tercihen asfalt veya özel astarı ile beton üzerine muhtelif renklerde 2-3 mm kalınlığında uygulanır.

Cushion Akrilik Zemin Kaplama

Su bazlı akrilik reçine ve muhtelif sentetiklerle modifiye edilmiş, spor sahaları için özel olarak tasarlanmış, estetik ve ekonomik zemin kaplamalarıdır. Tercihen asfalt veya özel astarı ile beton üzerine muhtelif renklerde 2-3 mm kalınlığında uygulanır. Sistem bitüm modifiye akrilik veya lastik tozu dolgulu - cushion - yüzey düzenleyici, akrilik kaplama ve akrilik son kat boyadan oluşmaktadır. Açık alan spor sahaları için çok amaçlı olarak geliştirilmiştir.

Kullanım Alanları

Tenis kortları, basketbol sahaları, voleybol / hentbol sahaları, çok amaçlı spor sahaları, atletizm pistleri, bowling sahaları ve çocuk oyun alanları.

SBR Üstü Akrilik Zemin Kaplama

Çok amaçlı spor saha zemin kablaması SBR üstü Akrilik Kaplama özellikle tenis kortları zeminleri için geliştirilmiş, Usta tenisçilerin tercihi Master kortların vazgeçilmez zemin kaplamasıdır. saha içersinde topun mükemmel olarak kontrolünü sağlayan kauçuk tabanlı akrilik esaslı esnek zemin kaplamalarıdır. Açık havada oynanan tüm spor oyunları için uygundur.

Kullanım Alanları

Açık havada oynanan tüm spor oyunları için uygundur.